об автосалоне

АВТОМИР - ім'я якому довіряють.   

Доказом цього є тисячі наших задоволених клієнтів, більш ніж за 10 років роботи!  

Автомир - гарантія якості, як при придбанні авто, так і при зверненні на СТО.

 

Якщо Ви вже замислювалися над придбанням електро автомобіля, наша компанія з радісттю допоможе з придбанням екологічного, а головне економічного транспортного засобу, адже на якому ще паливі як не на електриці ви сможете здолати 100 км. меньш ніж за 20 грн.

 

Наша компанія надає повний спектр послуг з вибору, придбання та доставки автомобіля від прямих партнерів із США і ЄС. Термін доставки замовлення в Україну від 22 до 90 календарних днів. Жоден з автомобілів, що купуються нашою компанією, гарантовано не був в ДТП.

 

 

ПІДБІР, ПРОДАЖ, ГАРАНТІЯ, СЕРВІС, СТРАХУВАННЯ, ТРЕЙД-ІН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Історія електромобілів

Спроби використовувати засоби на автономній електричній тязі для транспортування пасажирів мали місце ще в кінці 19 століть. На кордоні двох століть існували зразки автомобілів на електричній тязі, що розвивали швидкість більше 100 км/ч і що мали багатокілометровий пробіг. У 60-роки 20 століття про електромобілі заговорили зважаючи на здорожчання палива, в 90-х — у зв'язку з проблемою загазованості і прогрівання атмосфери. Почався серійний випуск електромобілів Toyota, General Motors та інших автогігантів.

 

 

Переваги електромобілів 

Сучасний електричний автотранспорт порівнявся за показниками з серійними моделями на бензині або дизельному паливі. Безліч великих автоконцернів і спеціалізованих компаній сьогодні випускають серійні зразки. У промислово розвинених країнах активно будуються мережі електрозаправок. Такі невеликі країни, як Ісландія, планують або вже здійснили повний перехід транспорту на електричну тягу. Зробити це їх спонукали наступі чинники:

 

  • електротранспорт не виділяє шкідливі речовини в атмосферу; 
  • електродвигуни не прогрівають навколишнє повітря;
  • рівень шуму міських вулиць істотно знижується;
  • знижується вартість транспортних витрат зважаючи на меншу вартість електрики і високого ККД двигунів; зменшується залежність економіки від видобутку і експорту горючих енергоносіїв;
  • простота пристрою, надійність і довговічність електродвигунів;
  • нові конструктивні можливості для здійснення приводу коліс і гальмування;
  • низька вибухово- і пожонебезпечність.

 

Електромобілі від Автомир-Електро 

Вінниця як і вся країна поступово залучається до світового тренду. З'являються перші електрозаправки не лише в Києві, а й в інших містах (Вінниця не виключення), автосалони починають постачання автомобілів на електриці. Автосалон «АВТОМИР-ЕЛЕКТРО» пропонує моделі NISSAN, BMW i3, TOYOTA, FORD, SMART, MERCEDES , VOLKSWAGEN,  та інших виробників за ціною, порівнянною з покупкою транспортних засобів на ДВС. Більшість автомобілів можна придбати під замовлення, деякі є в безпосередній наявності за адресою Немирівське шосе, 94А. Стаючи власником електромобіля, ви робите світ чистішим і допомагаєте економіці нашої країни.

 

 

Отримати відповіді на запитання та отримати всю необхідну інформацію Ви можете за тел. +380 (67) 431-12-01 

або завітавши до нашого салону за адресою:

 м.Вінниця, вул. Немирівське шосе, 94А

Разработка и поддержка ADS group