об автосалоне

Компанія «Автовінн» починаючи з 2007 року є незмінним офіційними дилером з продажу автомобілів FORD у Вінниці та Вінницькій області. Автовінн -  це команда професіоналів, покликана створити зручні та комфортні умови придбання авто FORD. Наші високопрофесійні консультанти з продажу завжди  нададуть вичерпну інформацію щодо комплектації та технічних характеристик автомобіля   і допоможуть з вибором.

В автосалоні широко представлена вся лінійка FORD.  Це великий вибір легкових автомобілів FORD, які зарекомендували себе лідерами з безпеки та якості,   так і найбільший шоу рум комерційної техніки, яка є надійним та незамінним помічником малому та середньому бізнесу. Познайомитись ближче із високотехнологічними автомобілями FORD, відчути комфортність, маневреність , оцінити якість, переваги та безпеку  автомобілів FORD можна завітавши на тест-драйв  до нашого автосалону.

 

Кампанія «Автовінн» високо   цінує  і  дотримується  стандартів форд – а це   сторічний досвід взаємодії та підтримки клієнтів. Ми завжди поруч, завдяки  програмі  FORD ASISTANSE.  Програма  надає технічну підтримку по всій Україні,  а також  в  Європі.  З FORD ASISTANSE  ви  відчуваєте  впевненість  та захищеність  в  дорозі.   

Якщо Ви є поціновувачами якісних і комфортних автомобілів, тоді завітайте в автосалон FORD, компанії Автовін - офіційного дилера у Вінниці та Вінницькій області.

Автомобіль може стати Вашим вже сьогодні, адже в автосалоні діє широкий вибір вигідних кредитних програм відсотки за якими можуть бути навіть 0% річних.

 

Також діє програма обміну автомобілів Трейд-ін, завдяки якій можна легко обміняти свій автомобіль на автомобіль Ford, також отримати надійне страхове покриття.Все це можна зробити в приємній та затишній атмосфері за чашкою кави.

На всі автомобілі FORD діє гарантія 3 роки без обмеження пробігу та 12 років на кузов автомобіля. Компанія Автовінн, це не тільки продаж автомобілів FORD, але сервісне обслуговування. СТО компанії Автовінн це сертифікована станція, яка відповідає надвисоким стандартам якості FORD, це новітне високоточне обладнання кваліфікований персонал.

Ми щиро запрошуємо Вас приєднатись до власників автомобілів FORD та стати частиною сімї «Автовінн» - офіційного дилера автомобілів FORD у Вінниці та Вінницькій області.   

 

Телефон для довідок:
Відділ продажу (0432) 55 20 20

 

Директор СТО Риверчук Д. І.                          067-911-45-00
Менеджер з продажу запчастин та дод. обладнання          Іванова Н.П. 067-432-01-78
Майстер-приймальник Лещенко В. А. 067-430-93-34
Майстер-приймальник Гаращук Ю.С. 067-432-02-18
Майстер-приймальник Клєбановський Б.Ю.      067-432-02-63

 

  

 

 

Разработка и поддержка ADS group