об автосалоне

Honda-subsect_tbn_cfqpeo6maP.jpg

Компанія «ТД Автоцентр Поділля» є офіційним дилером Honda у м Вінниці та Вінницькій області. Основним напрямом діяльності компанії являється  продаж нових автомобілів,  мотоциклів і силового обладнання Honda та їх гарантійне  обслуговування і ремонт. У нашому автосалоні Вашій увазі представлений широкий модельний ряд  автомобілів, мотоциклів та силового обладнання марки Honda.

Наші продавці-консультанти  готові відповісти на всі Ваші запитання, вони знаходять особистий підхід до кожного клієнта. Ми намагаємось зрозуміти, що саме Вам потрібно, для того, щоб втілити в реальність усі Ваші побажання. Ми любимо автомобілі котрі продаємо і знаємо про них абсолютно все.

У нашому автосалоні Вас ознайомлять з умовами придбання автомобіля в кредит і нададуть в цьому кваліфіковану допомогу.

Ви завжди можете бути впевнені в тому, що у нашій компанії Ви будете оточені турботою та увагою.

Ми будемо поруч під час усього життєвого циклу Вашого автомобіля: при покупці, гарантійному обслуговуванні, постгарантийном технічному обслуговуванні і подальшому перепродажі. Навіть при поломці автомобіля Ви можете бути спокійні: наші фахівці працюють з автомобілями Honda вже майже десять років, їх високі професійні навички дозволяють здійснювати найрізноманітніші види ремонтних робіт. Наш власний унікальний досвід у поєднанні з ексклюзивними оригінальними технологіями та програмним забезпеченням виробника дозволяють нам бути впевненими в успіху будь-якого ремонту, зрозуміло, якщо він знадобиться, адже автомобілі Honda відомі своєю надійністю і працездатністю.

Сервісний центр пропонує Вам широкий вибір додаткового обладнання та аксесуарів з наданням гарантії на їх роботу.

Наша діяльність обумовлена високою якістю продукції Honda і її стандартами обслуговування клієнта.

 

 

 

Деталі за телефонами: 0432-55-20-94, 067-430-11-59

 

Разработка и поддержка ADS group