500 L TREKKING

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ВИД

Панорамний дах на електричному приводі дарує будь-кому, хто мандрує на 500L, найширший просвіт у своїй категорії – цілих 1,5 м2. Дві версії: фіксована і з люком, який відкривається за допомогою приводу.

КОМФОРТ І ПРОСТІР

З його сидіннями, які нахиляються або складаються, ви можете перевозити предмети довжиною 2,4 метра, у той час як багажник об’ємом 455 літри здивує вас: він може прийняти корисний об’єм 1 480 л, якщо скласти заднє сидіння. Ви можете взяти все, що потрібно, щоб насолодитися прекрасною подорожжю з 500L Trekking.

ПОЗАШЛЯХОВИК ЧИ ГОРОДЯНИН?

500L Trekking буде таким, як ви хочете, щоб він був. Відчуйте настрій позашляховика з інтер’єром з сірою тканиною “magnesio grey” і коричневими вставками з екошкіри або відчуйте чарівність мегаполісу від чорної тканини з білими вставками з екошкіри.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ

З 500L Trekking перейти з найжвавіших вулиць на найбільш авантюрні шляхи так легко – просто натисніть на кнопку. Це завдяки системі Traction+, інноваційній системі управління, яка гарантує відмінні ходові якості навіть при їзді по снігу або слизькій поверхні.

Більш детальну технічну інформацію Ви можете уточнити у менеджера

Другие

Разработка и поддержка ADS group