Всі подробиці Ви можете дізнатись у офіційного дилера                                                  ТОВ ТД Автоцентр Поділля.                                         Тел. 0432 55 20 94, 096 355 25 13

В період з 14 лютого по 31 березня 2017 року при купівлі автомобіля CR-V в офіційній дилерській мережі Honda ви отримуєте в подарунок* пакет «Безпека», який складається з механічного замка на КПП та відеореєстратора.

Головним пріоритетом компанії Honda є піклування про безпеку кожного водія та пасажира, а також всіх оточуючих. Тому наша компанія проводить спеціальну акцію CR-V ДАРУЄ БЕЗПЕКУ, метою якої є надання додаткового захисту для Вас та вашого автомобіля як під час руху, так і під час стоянки. Таким чином Honda підвищує «Безпеку Володіння» і «Безпеку Експлуатації» Вашого автомобіля, що полягає в наступному:

Безпека Володіння – це підвищений захист автомобіля від угону.
Замок КПП Construct є одним з найбільш надійних засобів механічного захисту автомобіля від угону, який відмінно доповнить наявну на автомобілі заводську сигналізацію.

Як показує практика, якщо злодій бачить / знає, що в автомобілі встановлений Construct, він навіть не буде намагатися викрадати автомобіль, так як зробити це «швидко» точно не вдасться, а робити це «довго» злодій- «професіонал» не буде.

Безпека Експлуатації – наявність відеодоказів правомірності дій водія автомобіля, який потрапив в нестандартну ситуацію або ДТП.

Так, відеореєстратор може забезпечити наявність відеофайлу, що підтверджує, наприклад, що водій виїжджав з другорядної дороги на головну на зелений сигнал світлофора. А правила порушив саме той водій, який їхав «по головній», але на червоне світло. Відповідний відеозапис допоможе власнику відстояти свої права і матеріальні інтереси в неоднозначних ситуаціях.

Всі подробиці Ви можете дізнатись у офіційного дилера ТОВ ТД Автоцентр Поділля. Тел. 0432 55 20 94, 096 355 25 13

* Під подарунком розуміється купівля комплекту обладнання, що складається з механічного замка на КПП та відеореєстратора за 1 грн. Період дії акції – з 14 лютого по 31 березня 2017 року або до закінчення акційного товару в залежності від того, яка з зазначених подій настане раніше або до особливого повідомлення про припинення/продовження дії даної спеціальної пропозиції. Акція діє в офіційній дилерській мережі Honda в Україні.