Кросовер Mazda CX-5 з вигодою до 39 100 грн!

Кросовер 2018 року в Україні -  Mazda CX-5 - з додатковою вигодою до 39 100 грн.

 

Повністю новий екстер’єр та суттєво оновлений інтер’єр дозволили зробити цей компактний кросовер ще більш комфортним не тільки для водія, але і для всіх пасажирів. Доведена до досконалості концепція дизайну KODO ще більше підкреслює вишукану спортивність кузова. Більш зрілий дизайн відображає силу автомобіля, виражену поверхнями та лініями, його елегантність, виразність та чіткість форм. 
Новий червоний колір Soul Red Crystal, більш яскравий та глибокий одночасно, - це покращений та допрацьований Soul Red, що ще більше виділяє нову Mazda CX-5 з-поміж всіх інших автомобілів, підкреслює емоційність та динамічність моделі, а також надає додатковий об’єм фактурним формам кузова завдяки більш глибокому контрасту, особливо на рельєфних поверхнях.
Новий просторий салон, центром якого є людина, став ще більш продуманим до дрібниць, створюючи атмосферу затишку та комфорту для всіх пасажирів. Сім’я та друзі гідно оцінять ці якості під час довгих подорожей. 
Передові технології i-Activsense надають водію ще більше допомоги в дорозі та дозволяють розслабитись та отримувати задоволення від поїздки. 
Насолоджуйтесь всіма перевагами нової СХ-5!

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group