Mustang перетворили на годинник

 

Легендарний Ford Mustang перетворили на годинник
 

Компанія REC Watches займається виготовленням унікальних наручних годинників із деталей Ford Mustang.

Для створення годинника використовуються як деталі відправлених на брухт спорткарів, так і запчастини з особистого автомобіля замовника.

Одним із перших клієнтів REC Watches став чемпіон світу з дрифту Вон-Гіттін молодший, який тепер носить на руці частку свого Ford Mustang RTR, на якому він перемагав у змаганнях.


ЛОНДОН, Велика Британія, 12 грудня 2017 р.– Компанія Ford знайшла ідеальний новорічний подарунок для справжніх шанувальників автомобілів: годинники ручної роботи, зібрані з деталей, які в минулому житті були частиною легендарних спорткарів Ford Mustang.

Ідея перетворити старі Ford Mustang на годинники народилася у данців Крістіана Міга (Christian Mygh) і Джонатана Камструпа (Jonathan Kamstrup). Тепер вони разом прочісують автозвалища по всьому світу в пошуках автомобілів, із яких можна зробити унікальний годинник вартістю від $1 495.

Для справжніх фанатів Ford Mustang заснована Мігом і Камструпом компанія REC Watches готова виготовити навіть абсолютно новий годинник повністю із запчастин, наданих замовником. Наприклад, чемпіон світу з дрифту Он Гіттін-молодший носить годинник, у виробництві яких використовувалися вуглеволоконні деталі кузова його Ford Mustang RTR потужністю 700 кінських сил, на якому він виступає в World Drift Series.

«Я один із найвідданіших фанатів Mustang, — каже власник Ford Mustang і клієнт REC Watches Ентоні з Бельгії. — Але не можна бути з ним постійно, із «мустангом» не зайдеш до бару. Тому мені так сподобалася ідея, що я можу «носити» свій автомобіль на зап'ястку. Годинник по-справжньому красивий, я ношу його не знімаючи».

«Більшість людей бачать у цих машинах лише купу металу, привид «мустанга». Ми ж бачимо щось зовсім інше: душу автомобіля й історію, яку потрібно розповісти, — каже один із засновників компанії Крістіан Міг. — Я не ріжу «мустанги» на частини. Я даю автомобілям, які вже не можна полагодити, нове життя, перетворюючи їх на годинники».

Аби переконатися, що історія автомобіля дійсно буде зображена в створюваних годинниках, творці REC Watches старанно відновлюють життєвий шлях кожного авто. Вони спілкуються з попередніми власниками, збирають історії та фотографії з минулого життя машини, які лягають в основу унікального відео, що йде «в комплекті» з годинником. 

На кожному годиннику вказується ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) і рік його випуску. Дизайн годинників показує дух спорткара і навіть повторює елементи, характерні для класичного Ford Mustang. Індикатор заряду батареї виглядає, як покажчик рівня палива, а стрілки і сам циферблат виконані в стилі канонічної приладової панелі автомобіля. Якось у Швеції годинникарям вдалося знайти справжній скарб – модель 1966 року кольору Raven Black (воронячого крила). Вона покладена в основу лімітованої колекції P51-04, до якої увійшло 250 годинників.

Ford Mustang, виробництво якого було запущено в 1964 році, названий на честь винищувача часів Другої світової війни. Радикальний стиль і дивовижні динамічні характеристики моментально зробили автомобіль класикою. Статус автомобіля-суперзірки підтвердився після його появи у фільмі «Булліт» 1968 року, головну роль в якому зіграв Стів Макквін, а також після цілої низки пісень, присвячених легендарному авто.

Другие

Разработка и поддержка ADS group