На зустріч пригодам разом з Nissan X-TRAIL з вигодою до 155 680 грн

Поєднуючи в собі позашляхові можливості та першокласний стильний дизайн, цей кросовер приверне до себе увагу всіх оточуюючих.

ПРЕМІАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Сталеві та хромовані елементи дизайну, нові передні фари та нові литі диски дозволяють Nissan X-TRAIL залишатися суперником, з яким не можна не рахуватися.

Насолоджуйтесь разом зі своїми близькими неймовірною красою зіркового неба. Завдяки панорамному люкові  з електроприводом, що відкривається прямо над сидіннями заднього ряду.

ІНТЕР’ЄР NISSAN X-TRAIL

Насолодіться якістю та витонченістю інтер’єру Nissan X-TRAIL, який водночас заспокоює, збадьорює та сприяє розслабленню. Про переваги витонченого образу не можливо, не поділитись: кермо з підігрівом, шкіряний чохол важеля перемикання передач, центральна консоль із ПВХ з покриттям оздобленим стрічкою, чорні поліровані накладки на двері з металевими вставками підкреслюють прилежність до преміям-класу.

ІННОВАЦІЇ ПРЯМО ПЕРЕД ОЧИМА

Відчувайте себе більш впевнено та зосереджено, адже вся необхідна інформація тепер знаходиться прямо по центру — на 5-дюймовому кольоровому дисплеї ADVANCED DRIVE-ASSIST.

Переглянути прайс-лист

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ NISSAN FINANCE

 

АВАНС

1 РІК

2 РОКИ

3 РОКИ

Від 60%

0,01%*

0,01%*

6,99%

Від 30%

0,01%*

6,99%

9,99%

Від 10%

6,99%

9,99%

9,99%

 

А також фінансування з авансом від 10% строком від 4 до 7 років за ставкою 14,99%.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN FINANCE

Дізнавайтесь більше інформації про вигідні умови придбання Nissan X-TRAIL у дилерському центрі Nissan Автомир, що знаходиться за адресою м.Вінниця, вул. Немирівське ш. 94В та за номером гарячої лінії: 0-800-508-770

Другие Акции

Разработка и поддержка ADS group