Нові деталі для тюнінгу Ford

 

Ford Performance Parts презентував новий асортимент деталей для тюнінгу Ford ST, RS та Mustang 
 

Асортимент комплектовання Ford Performance Parts, з якими дизайн, акустика та ходові характеристики спортивних моделей Ford Performance стануть ще досконалішими.

Уся продукція Ford Performance Parts розроблена спеціально для компанії Ford за підтримки спеціалістів із таких компаній як Roush, Borla, KW та Remus, і захищена гарантією Ford.

Нові вдосконалені деталі, серед яких пружинно-гідравлічний стояк та комплекти амортизаторів, заздалегідь зібрані для пришвидшення монтажу. Зокрема, представлені запчастини для моделей Fiesta ST, Focus ST, Focus RS та Ford Mustang.

Уперше у Європі презентується концепція Drift Stick — ручного гальма для дрифту, розробленого компанією Ford Performance. Це перше у світі ручне гальмо з електронним керуванням у перегоновому стилі, розроблене для автомобіля Focus RS, випробуване та схвалене Кеном Блоком (Ken Block).

 
 
КЬОЛЬН, Німеччина, 5 грудня 2017 року —Компанія Ford оголосила про відкриття програми Ford Performance Parts у Європі — нового асортименту високоякісних, спеціально розроблених автозапчастин, схвалених компанією Ford, за допомогою яких клієнти зможуть ще більше вдосконалити дизайн, акустику і ходові характеристики своїх спортивних автомобілів Ford Performance.
 
Перша хвиля комплектування Ford Performance Parts, уперше представлена на автосалоні в Ессені, Німеччина — це майже 70 можливостей персоналізації та вдосконалення, спеціально розроблених і захищених гарантією Ford.
 
Асортимент деталей Ford Performance Parts буде розширено у 2018 році: він охоплюватиме більше моделей автомобілів Ford та запропонує нове комплектування. У Європі спортивні автомобілі Ford Performance представлені такими моделями як принципово новий Ford Fiesta ST, Focus ST, Focus RS, Ford Mustang і ультра-високотехнологічний суперкар Ford GT.
 
«Автомобілі Ford — це синонім максимально можливої потужності. З комплектуванням Ford Performance Parts поціновувачі автомобілів отримають ще більше задоволення від їзди, — розповів Фабіо Карафа (Fabio Carafa), директор із персоналізації автомобілів у компанії Ford of Europe. — Клієнти підрозділу Ford Performance — одні з найбільш майстерних та досвідчених водіїв — кажуть нам, що хочуть зробити динаміку водіння, ходові характеристики і стиль своїх автомобілів ще більш індивідуальними. Ми розробили нашу низку комплектування Ford Performance Parts спеціально, щоби задовольнити їхні потреби».
 
Підрозділ Ford Performance був заснований у 2014 році як лабораторія інновацій та випробувальний полігон, на якому створюються унікальні високотехнологічні автомобілі, деталі та аксесуари — і завдяки їм клієнти отримують неповторні враження. Зміцнюючи свою політику з розвитку Ford Performance у Європі, компанія Ford на початку цього року призначила Лео Рукса (Leo Roeks) на щойно створену посаду директора Ford Performance у Європі.
 
 
Ідеально вивірені деталі для потужних автомобілів
Нова лінійка комплектування Ford Performance Parts розроблена, щоб підкреслити спортивний характер та преміальні динамічні характеристики автомобілів Ford Performance. У ній представлене різноманітне аксесуари та запчастини — від удосконалених шасі та підвісок до вихлопних систем, запчастин для тюнінгу двигуна та декоративного оздоблення.
 
Продукція Ford Performance Parts розроблена у співпраці зі всесвітньо відомими спеціалізованими компаніями, такими як Roush, Borla, KW та Remus, і випробувана на ходову якість та стійкість, у тому числі на випробувальному полігоні компанії Ford у Ломмелі, Бельгія, та на гоночній трасі Нордшляйфе в Нюрбургрінгу, Німеччина. Усі деталі лінійки мають серійні номери Ford і захищені гарантією Ford.
 
Сьогодні компанія Ford представила нові вироби з асортименту Ford Performance Parts, серед яких:

Регульований пружинно-гідравлічний стояк та комплект амортизаторів Ford Performance, які дають змогу зменшити кліренс автомобіля аж до 40 мм, попередньо зібрані для забезпечення оптимальної динаміки керування. Для автомобілів Ford Mustang та Focus ST можна забезпечити ще точніше регулювання амортизації на ходах відбою та стиснення — до 16 ступенів.

Колеса Ford Performance Premium з легкосплавними дисками, виготовленими методом холодного вальцювання замість лиття — це дало змогу знизити непідресорену масу на 15%. Вони спеціально сконструйовані для використання разом із регульованими комплектами пружинно-гідравлічних амортизаторів Ford Performance. Ці колеса з десятьма спицями та логотипом Ford Performance, покриті трьома шарами магнетитової фарби, доступні для моделей Fiesta, Fiesta ST, Focus та Focus ST, розміром від 17 до 19 дюймів залежно від моделі.

Вихлопні системи Ford Performance, виготовлені компанією Borla з високоякісної неіржавкої сталі. Вони випускаються як у варіанті, дозволеному для автомобільних доріг, так і у виключно перегоновому варіанті і доступні з хромованою або сатинованою вихлопною трубою для моделей Ford Mustang із двигуном EcoBoost на 2,3 літра та 5-літровим двигуном V8.

Широкий вибір ручок перемикання передач Ford Performance з вуглецевого волокна та преміальним покриттям під замшу для всієї модельної низки спортивних автомобілів Ford Performance, а також унікальний привід коробки передач із коротким ходом. Цей привід, доступний для моделей Ford Mustang із шістьома швидкостями та ручним перемиканням передач, зменшує хід важеля за перемикання передач на 20 відсотків і робить управління автомобілем більш спортивним.

Силові блоки для калібрування потужності автомобіля Mustang GT, які доступні як три ступені для моделі Mustang з 5-літровим двигуном V8 і збільшують граничну швидкість двигуна до 7500 обертів за хвилину*.

Комплект турбонагнітача Ford Performance для автомобіля Mustang з 5-літровим двигуном V8, розроблений компанією Roush Performance. Він збільшує потужність автомобіля до більш ніж 600 кінських сил і сумісний із шестишвидкісними трансмісіями з ручним та автоматичним керуванням*.

 
«Комплектування Ford Performance Parts сконструйоване, щоб забезпечити не тільки оптимальні ходові характеристики, а і швидкий монтаж без клопоту, — додав пан Карафа. — Наші високоефективні комплекти пружинно-гідравлічних амортизаторів поставляються вже зібраними — щоби наші підготовлені техніки могли їх відразу встановити, і клієнт негайно отримав автомобіль із покращеними характеристиками, не витрачаючи час на налаштування».
 
Крім того, підрозділ Ford Performance вперше представив у Європі принципово нову концепцію гальма для дрифту Drift Stick — першого у світі ручного гальма з електронним керуванням у перегоновому стилі, розробленого і сконструйованого для моделі Focus RS, випробуваного та схваленого зіркою ралі та каскадером Кеном Блоком.
 
Гальмо Drift Stick — алюмінієвий важіль між сидінням водія та механічною коробкою передач — працює в інноваційному дрифтовому режимі. Це унікальне рішення в автопромисловості, розроблене для моделі Focus RS. Дрифтовий режим дає змогу виконувати повороти з заносом без зчеплення, зовсім як на справжньому ралійному автомобілі, і призначений тільки для гоночних трас.
 
Гальмо Drift Stick, розроблення якого очолював керівник програми Джон Вікс (John Wicks), отримало внутрішню назву «Проект «Злий важіль» (Project Wicked Stick). Достатньо просто потягнути за важіль, щоби гальмо розімкнуло зчеплення передачі заднього моста в системі приводу на всі колеса Ford Performance і заблокувало задні колеса за допомогою тиску гідросистеми. Важіль забезпечує легке й точне керування: оскільки він напряму підключений до електронної системи керування автомобілем, достатньо мінімального зусилля, щоб отримати миттєву реакцію.
 
«Інженери, які працюють у компанії Ford Performance, захоплені своєю роботою й люблять автомобілі, — довершив пан Карафа. — У нас усіх заохочують мислити нестандартно — так і народився проект «Злий важіль».

Другие

Разработка и поддержка ADS group