Нові Tourneo Connect і Tourneo Cour

 

Ford представила нові мінівени Tourneo Connect і Tourneo Courier із вдосконаленими технологіями, стилем і продуктивністю
 

Компанія Ford представила нові мінівени Tourneo Connect і Tourneo Courier, які додадуть ще більше стилю, продуктивності й технологій до серії Tourneo в середині 2018 року.

Новий Tourneo Connect має новий 1,5-літровий економний дизельний двигун EcoBlue та 1,0‑літровий бензиновий двигун EcoBoost, що використовує технологію відключення циліндру, а також має 8-ступеневу коробку автомат.

Новий компактний Tourneo Courier пропонує вдосконалені силові агрегати зі стандартною коробкою передач на шість швидкостей, технологію SYNC 3 та оновленим дизайном передньої частини кузова.

Випуск нових моделей, якому передував запуск найкращого у своїй категорії нового Tourneo Custom раніше у 2017 році, завершили процес оновлення лінійки мінівенів Ford.

 
 
КЕЛЬН, Німеччина, 8грудня, 2017 року— Компанія Ford оприлюднила перші деталі щодо нових, покращених мінівенів Tourneo Connect і Tourneo Courier, які додадуть стильний новий дизайн, більш економічні силові агрегати та нові вдосконалені системи допомоги водію до популярної серії Tourneo в середині 2018 року.
 
Нова модель Tourneo Connect, представлена в п’яти‑та семимісних версіях, та нова п’ятимісна модель Tourneo Courier завершили процес оновлення всієї серії мінівенів Tourneo компанії Ford. Найкращий у своїй категорії новий восьми/дев’ятимісний Tourneo Custom, що має абсолютно новий інтер’єр преміум-класу, був випущений раніше цього року й зараз доступний для замовлення на ринках по всій Європі.
 
«Нові мінівени Tourneo Connect і Courier — просторі, багатофункціональні, а тепер ще й оснащені новими технологіями на кшталт SYNC 3, щоби допомогти покупцям якомога більше встигати у своєму зайнятому й активному житті, — висловився Ролант де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент відділу маркетингу, продажів і сервісу Ford of Europe. — Складні технології силових агрегатів, включно з нашим покращеним 1,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost із технологію відключення циліндрів, роблять нові моделі Tourneo зручнішими та дешевшими у використанні».
 
 
Новий Ford Tourneo Connect
Новий Ford Tourneo Connect має стильну передню частину з більш високо розташованою решіткою радіатора Tourneo, комбіновану з п’ятьма перекладками та більш витонченими фарами з потужними ксеноновими лампами і світлодіодними ходовими вогнями, які пропонуються для дорожчих моделей серії, а також нову конструкцію бамперу та переднього спойлера, що покращують аеродинаміку автомобіля.
 
Як п’ятимісний Tourneo Connect і семимісний Grand Tourneo Connect мають оновлений внутрішній дизайн, виконаний із використанням стильних і тривких обшивних матеріалів. Усередині вдосконалений салон Transit Connect має оновлену приладову панель із новою зоною центрального контролю, що містить схожий на планшет кольоровий сенсорний екран у 6 дюймів та SYNC 3 — систему Ford для комунікації та розваг.
 
Інші сучасні технології включають широкий спектр унікальних технологій допомоги водію, зокрема інтелектуальну систему обмеження швидкості, яка дає змогу автоматично коригувати максимальну швидкість автомобіля відповідно до дозволеної, а також систему запобігання зіткнень із розпізнаванням пішоходів, систему екстреного гальмування, систему стабілізування в разі сильного бокового вітру та систему активної допомоги під час паркування, яка допомагає безпечно зайняти місце в разі як паралельного, так і перпендикулярного паркування.
 
Лінійка найсучасніших силових агрегатів пропонує покращену економічність споживання пального і водночас відповідає європейським стандартам Euro 6.2 щодо викидів в атмосферу. Усі нові 1,5-літрові дизельні двигуни EcoBlue компанії Ford поєднують останні технології впорскування палива, турбонаддування, системи контролю за викидами в атмосферу і конструкцію з низьким коефіцієнтом тертя, завдяки чому мають покращені показники продуктивності та високу паливну економічність в автомобілях Tourneo Connect та Grand Tourneo Connect.
 
Tourneo Connect також пропонує вдосконалену версію відзначеного нагородами 1,0‑літрового двигуна EcoBoost, в якому значних змін зазнали головка блоку циліндрів, системи впорскування палива та контролю за викидами в атмосферу заради покращення показників паливної економічності. Нові технології також передбачають відключення циліндрів, що дає змогу двигуну працювати на двох циліндрах під час низького навантаження, зменшуючи насосні втрати та витрати палива.
 
Вдосконалена 6-ступенева механічна коробка передач тепер є стандартом для всіх двигунів. 1,5‑літровий двигун EcoBlue може бути поєднаним із новою 8-ступеневою автоматичною коробкою передач, що була створена для збільшення економічності споживання пального та чутливості, а також м’якого і швидкого переключення передач.
 
Обидві моделі Tourneo Connect, як і раніше, пропонують надзвичайно широкі можливості — від зміни положень сидінь та просторого багажного відділення до двох розсувних бокових дверей. Модель Tourneo Connect має продумані, розділені у відношенні 60/40 задні сидіння, які можна скласти чи перекинути вперед або зняти повністю, створивши цим вільний простір за передніми сидіннями об’ємом 2 410 літрів. Grand Tourneo Connect пропонує задні сидіння, які швидко та легко складаються, вільний простір для багажу об’ємом 2 620 літрів і сидіння третього ряду, що зсуваються вперед та назад для зручності.
 
 
 
 
Новий Ford Tourneo Courier
П’ятимісний Tourneo Courier — найменший автомобіль в серії Tourneo, він має оновлений вигляд передньої частини кузова, що включає решітку радіатора нової форми та оновлений дизайн бампера.
 
Салон має змінений дизайн центральної консолі з покращеними ергономічними характеристиками, включно з новим збільшеним кольоровим сенсорним екраном у 6 дюймів та SYNC 3 — системою Ford для комунікації та розваг, що доступна для старших моделей і розташовується ближче до місця водія, щоби її було легко тримати в полі зору та використовувати.
 
Оновлена лінійка силових агрегатів, що відповідає останнім стандартам Euro 6.2 щодо викидів в атмосферу, пропонує покупцям вибір між економічним 1,5-літровим двигуном TDCi та 1,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost. Усі автомобілі оснащені новою 6-ступеневою механічною трансмісією Ford, що замінила застарілу модель із коробкою передач на 5 швидкостей. Новинка гарантує покращене перемикання швидкостей, вишуканість та сприяє збільшенню фактичної паливної економічності.
 
Для максимального зменшення витрат на експлуатацію тепер стандартом для дизельних моделей є новий пакет для зниження витрат палива, який поєднує покращену аеродинаміку з автоматичними жалюзі для радіатора, що зменшують час на прогрів двигуна та спротив повітря під час руху.
 
Використовуючи сильні сторони попередньої моделі, новий Tourneo Courier догодить молодим сім’ям та міським автомобілістам, що ведуть активне життя, неперевершений простір для багажу та пасажирів. Заднє відділення має розділені у відношенні 60/40 задні сидіння, які мають зручний механізм для складання та перекидання, що забезпечує вільний простір об’ємом 1 656 літрів, якщо сидіння складені, а також зручний доступ до задніх сидінь через подвійні зсувні двері. Лінійка серії включає чотири привабливі варіанти, серед яких титанові та спортивні моделі, що не мають собі рівних.
 
Більше інформації щодо нових моделей Tourneo Connect і Tourneo Courier, включно зі споживанням палива та докладними характеристиками, буде опубліковано ближче до випуску автомобілів у 2018 році.

Другие

Разработка и поддержка ADS group