Інтеграція додатка Waze у SYNC 3

 

Ford інтегрує додаток Waze у власну мультимедійну систему SYNC 3 

 

Найближчим часом користувачі Waze зможуть підключати свої смартфони в автомобілях Ford, оснащених системою SYNC 3, виводячи вікно додатка безпосередньо на сенсорний екран авто

Ford об'єднає функціонал Waze з інформаційно-розважальною системою SYNC 3 за допомогою функції AppLink. У результаті, власники Ford зможуть управляти додатком Waze через 8-дюймовий сенсорний екран, а також за допомогою голосових команд.

Окрім цього, Ford також представила нещодавно випущений додаток Ford+Alexa, за допомогою якого користувачі отримують доступ до всіх 25 000 функцій Amazon Alexa.ДИРБОРН, Мічиган, 17січня 2018 р.– На виставці CES 2018, яка цього тижня проходить у Лас-Вегасі, Ford і Waze, розробник однойменного безкоштовного соціального навігаційного додатка для мобільних пристроїв, оголосили про те, що додаток було адаптовано для автомобілів Ford із мультимедійною системою SYNC 3. Завдяки інтеграції з Ford SYNC AppLink, користувачі Waze зможуть виводити актуальну інформацію про дорожню ситуацію та маршрути безпосередньо на сенсорний екран платформи SYNC 3 і керувати функціями додатка за допомогою голосових команд.

Повна інтеграція означає, що клієнти Ford зможуть просто підключити свої смартфони зі встановленим додатком Waze до USB-порту в своїх авто, після чого Waze буде відображати інформацію на великому 8-дюймовому сенсорному екрані автомобіля. Додаток також буде синхронізуватися з автомобільною аудіосистемою. Серед опцій, які тепер будуть доступні власникам автомобілів Ford, функція Talk to Waze, що дозволяє керувати додатком за допомогою голосових команд, і функція підтримки маршруту на транзитній смузі з розрахунком часу прибуття.

«Ми хочемо зробити технології в автомобілях зручними для людей, максимально спростити процес використання найнеобхідніших для водіїв функцій, – зазначає Дон Батлер, виконавчий директор підрозділу підключених автомобілів і сервісів компанії Ford. – Гнучкість нашого програмного забезпечення дозволяє власникам Ford використовувати Waze для отримання необхідної інформації про дорожню ситуацію та маршрути, при цьому їм не доведеться відволікатися на свої смартфони під час руху, оскільки дані відображатимуться на сенсорному екрані автомобіля».

Waze дозволяє водієві отримувати інформацію для побудови оптимальних маршрутів і актуальні дані про дорожню ситуацію: додаток збирає й обробляє відомості про умови на дорозі, що надходять від самих користувачів. Водієві потрібно просто ввести пункт призначення й рухатися маршрутом з увімкненим додатком, і він автоматично передаватиме актуальні дані іншим користувачам Waze. При цьому будь-який водій може самостійно попереджати про зміни дорожніх умов, зокрема повідомляти спільноту користувачів про раніше не виявлені аварії, небезпечні фактори чи зміни маршруту.

Завдяки співпраці Ford і Waze пересування автомобілем стає ще більш комфортним і зручним. За допомогою Waze водії можуть об'їхати пробки, обрати альтернативні маршрути або дізнатися розрахунковий час прибуття до пункту призначення. Користувачі можуть навіть допомогти один одному заощадити на пальному – під час руху вони можуть обмінюватися інформацією про заправні станції з найвигіднішими цінами.
                                  
Уже протягом найближчих декількох тижнів використовувати Waze за допомогою 8-дюймового сенсорного екрана автомобіля можна буде на всіх автомобілях Ford 2018 модельного року, обладнаних системою SYNC 3 версії 3.0 або вище. Функціонал Waze може бути доступний і для інших автомобілів Ford, оснащених SYNC 3, після оновлення прошивки через бездротовий зв'язок або USB.

Наразі компанія Ford також працює над створенням ефективного локального рішення для російських водіїв – реліз має відбутися в 2018 році.
Окрім Waze, компанія Ford вбудовує до SYNC AppLink та інші додатки. Клієнти Ford незабаром зможуть використовувати музичний додаток iHeartRadio, що дозволяє слухати тисячі радіостанцій або створювати власні тематичні добірки на основі списку улюблених виконавців і пісень. До того ж, Ford планує об'єднати функціонал WebEx із SYNC 3, завдяки чому користувачі зможуть брати участь у веб-конференціях просто під час руху.

На виставці CES 2018 компанія Ford також представила нещодавно випущений додаток Ford+Alexa, за допомогою якого користувачі отримують доступ до всіх 25 000 функцій Amazon Alexa, включно з можливостями відтворення музики, ознайомлення з добірками новин і створення списків покупок.

Другие

Разработка и поддержка ADS group