СПЕЦІАЛЬНА ЛІТНЯ ПРОПОЗИЦІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ MITSUBISHI

 

Компанія «АВТОМИР-ВІННИЦЯ», офіційний дилер автомобілів Mitsubishi у Вінницькій області, інформує про початок сезонної літньої кампанії на запчастини, яка проходить у всіх офіційних дилерських центрах Mitsubishi Motors. Відсьогодні і до кінця літа, кожен клієнт має змогу придбати актуальні запчастини та аксесуари зі знижкою до 25%.

 

Літо – час далеких та приємних подорожей, тому першокласний сервіс для автомобілів стає особливо актуальним. Піклуючись про своїх клієнтів, Mitsubishi Motors надає можливість підготувати автомобілі до подорожі зі значною вигодою, адже відсьогодні і до кінця літа оригінальні запчастини та аксесуари Mitsubishi можна придбати зі знижкою до 25%.

 

Наприклад, акційна річна ціна на фірмовий масляний фільтр для Mitsubishi L200 в продажу складає 434 грн, фільтр кондиціонера на Mitsubishi Lancer X доступний за 379 грн, повітряний фільтр для Mitsubishi Pajero Sport можна придбати за ціною 1128 грн, а гальмівні колодки на цю ж модель в рамках акційної пропозиції коштують лише 2399 грн.
 

Акція діє у всіх сервісних центрах Mitsubishi Motors з 4 липня по 31 серпня 2017 року.
 

Більш детальну інформацію про літню пропозицію на сервіс від Mitsubishi Motors можна отримати в офіційному дилерському центрі АВТОМИР-ВІННИЦЯ.

 

Додаткова інформація за тел.(067) 432-67-14
 

поделиться

Другие

Разработка и поддержка ADS group