Святкова пропозиція на компактний кросовер Nissan Juke. Вигода до 139 000 грн

Nissan Juke - це автомобіль в якому є все, щоб ви отримали максимальне задоволення від керування: преміум аудіосистема з об’ємним звучанням, інтелектуальні технології та неперевершені можливості персоналізації.

ЛЕГКЕ УПРАВЛІННЯ З NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Завдяки системі кругового огляду, ви зможете побачити набагато більше. Це означає, що паркуватися та маневрувати буде просто. У системі використовуються чотири камери, які дозволяють подивитися на автомобіль і оточуючі ділянки з висоти пташиного польоту. А завдяки монітору з кількома екранами ви можете змінювати масштаб зображень передньої та задньої ділянок, а також зображення з боку тротуару.

КОЛІР ВИЗНАЧАЄ ХАРАКТЕР

Розфарбуйте ваш компактний кросовер за власним смаком і зробіть його унікальним, додаючи аксесуари, які відповідають вашому стилю. Nissan JUKE вирізняється упізнаваним дизайном, особливо якщо доповнити його штрихами, що підкреслюють вашу індивідуальність.

ЗАНУРСЯ З ГОЛОВОЮ В СВІТ НЕЙМОВІРНОГО ЗВУКУ

Нова аудіосистема BOSE® PERSONAL® включає в себе шість динаміків, два з яких — динаміки Ultra-Nearfield™ — вмонтовані до підголівника водійського сидіння, що робить Nissan JUKE мрією меломана.

Розроблена спеціально для Nissan JUKE, ця аудіосистема забезпечує фантастичне об’ємне звучання і оснащена повністю регульованими елементами керування, за допомогою яких можна налаштувати індивідуальне звучання за власним смаком.

КОМПАКТНИЙ та МІСТКИЙ

В Nissan JUKE вистачить місця для багажу будь-якої форми. Ви можете скласти всі задні сидіння, щоб максимально збільшити розмір багажника або ж тільки одне переднє та заднє сидіння для перевезення довгих предметів.

Переглянути прайс-лист

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ NISSAN FINANCE

АВАНС

1 РІК

2 РОКИ

3 РОКИ

Від 60%

0,01%*

0,01%*

6,99%

Від 30%

0,01%*

6,99%

9,99%

Від 10%

6,99%

9,99%

9,99%

 

А також фінансування з авансом від 10% строком від 4 до 7 років за ставкою 14,99%.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN FINANCE

 Дізнавайтесь більше інформації про вигідні умови придбання Nissan JUKE у дилерському центрі Nissan Автомир, що знаходиться за адресою м.Вінниця, вул. Немирівське ш. 94В та за номером гарячої лінії: 0-800-508-770

 

Другие Акции

Разработка и поддержка ADS group