Святкова пропозиція від Автомир Fiat на потужний Fullback

Новий Fullback поєднує в собі сміливі і м’язисті лінії зі стилем та елегантністю. Це відображає всю турботу і пристрасть Fiat Professional до деталей і ретельного проектування.

ЛЕГКИЙ І НАДЗВИЧАЙНО ПОТУЖНИЙ

Новий Fullback є одним з перших пікапів в світі, який має повністю алюмінієвий двигун. Його буксирна спроможність становить до 3100 кг.

 

ПРИВІД

Новий Fullback має повний привід. Ексклюзивний електронний селектор 4WD дозволяє максимально розподіляти крутний момент між передніми і задніми колесами і зниженими передачами, щоб максимізувати потужність і тягу.

 

БЕЗПЕЧНИЙ

На випадок аварії новий Fullback оснащений подушками безпеки для захисту водія і пасажирів (Подвійна кабіна).   У разі переднього зіткнення переднатягувачі автоматично затягнуть ремені безпеки навколо водія і пасажирів, щоб звести до мінімуму наслідки від відкриття передньої подушки безпеки

Автомобілі Fullback можна придбати у кредит, на найвигідніших на ринку України умовах, по кредитній програмі 

Переглянути Прайс-лист

 

Дізнавайтесь більше інформації про вигідні умови придбання Fiat Professional Fullback у дилерському центрі Автомир Fiat, що знаходиться за адресою м.Вінниця, вул. Немирівське ш. 94В та за номером гарячої лінії: 0-800-508-770. 

Другие Акции

Разработка и поддержка ADS group