Тільки виїхала з салону: новеньку Honda Civic Type R розбили вщент

 

Новий 306-сильний хот-хетч Honda Civic Type R тільки-тільки надійшов у продаж, але вже перший екземпляр цієї моделі влучив у ДТП – неприємний випадок стався в США.
Власник цієї Honda Civic забрав свою машину у дилера в Бостоні і прямував до себе додому. Але в одну мить щасливі емоції змінилися як мінімум панікою: на досить пристойній швидкості в японський хетч врізалася інша машина, після чого нова пятидверка вдарила ще одну машину.
«Я навіть не дістався до будинку. Прилетів сьогодні вранці, взяв машину з Бостона і попрямував додому до Філадельфії. Джек не звернув на мене уваги і штовхнув мене в інший автомобіль … Він сильно вдарив мене. Ми обидва зупинилися .. На щастя, жоден водій не постраждав в результаті аварії. Дивно, я неушкоджений. Хлопець вдарив мене на 30-35 милях на годину (48-56 км / ч) і не натиснув на гальма », – поділився своєю історією в Фейбук господар машини.
Пошкодження у Honda Civic Type R досить вражаючі. Власник сподівається, що страхова відшкодує повну вартість машини, щоб він міг купити таку ж нову. Бажання зрозуміле, адже на одометрі хетча всього 240 км.

Джерело: news.infocar.ua

поделиться

Другие

Разработка и поддержка ADS group