Ціни Fiat 500

СИМПАТИЧНИЙ БЕШКЕТНИК                                                                              

Усміхнене обличчя Fiat 500 ще більш бешкетне. Передня частина немов підморгує завдяки новим молдингам, шанованим вусам і бамперу, який оточує тривимірну решітку. Більш привабливий, більш позитивний, навіть більш 500-й. Нові поліеліптичні фари, здається, підморгують темряві. А нові денні ходові вогні зі світлодіодною технологією натхненні нулями логотипу 500, і в темний час стають його підписом, роблячи його відразу пізнаваним.

СПРАВЖНЯ ЕЛЕГАНТНІСТЬ І СТИЛЬ

Неповторний профіль 500 не змінився, але він додав характеру завдяки його 2 цінним новим легкосплавним дискам15-дюймові в сірій блискучій версії і 16-дюймові в матовій чорній з діамантовою обробкою.
Дизайн нового 500 виділяється двома новими кольорами кузову: дуже яскравий червоний колір Corallo Red і такий вишуканий і елегантний бордовий Burgundy Aida з металічним оздобленням.

ХАРАКТЕР МОЖНА ПОБАЧИТИ В ДЕТАЛЯХ

Такі як нова хромована смуга, що робить бампер вище і включає в себе протитуманні фари і вогні заднього ходу. Або як його нові задні блок-фари, які об’єднують стоп-сигнали, підсвічування і показники повороту, які обрамляють корпус – незвичайне і сміливе рішення, що підкреслює здатність 500 до оновлення, не втрачаючи своєї неминущий дух.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Нове кермо дуже спеціальної конструкції прикрашене хромованими елементами.
Інноваційний 7-дюймовий цифровий дисплей TFT дозволяє вам тримати всю інформацію, необхідну при водінні під контролем, як наприклад,  дані про швидкість, обороти двигуна, температуру і індикатор перемикання передач, який рекомендує, коли вам необхідно перемкнути передачу, а також бортовий комп’ютер, який дозволяє встановити параметри автомобіля залежно від відстані, яку належить пройти, миттєве споживання палива, запас ходу, і т.д.

КОЖНУ ПОЇЗДКУ ТРЕБА ПРОЖИТИ В...

Щоб гарантувати весь комфорт, який ви могли б побажати, є нові сидіння, зроблені з ще більш ергономічних матеріалів і призначені для полегшення пасажирського доступу до задніх сидінь.

Ціна - 459 400 грн

Більш детальну інформацію щодо технічних характеристик можна дізнатися у менеджера

 

Другие

Разработка и поддержка ADS group