Особлива ціна на автомобіль Kia Picanto 2016 року виробництва

Компанія «АВТОМИР-ВІННИЦЯ», офіційний дилер автомобілів Kia в Вінниці і Вінницькій області, повідомляє, що у період з 02.07.2017 по 31.08.2017 діє спеціальна ціна* на автомобіль Kia Picanto Prestige 2016 року виробництва, завдяки якій вигода** під час придбання авто складає 22 050грн.

 

KIA PICANTO це впевнений вигляд, першокласний комфорт, ефектний дизайн та досить високий рівень оснащення. KIA Picanto став прикладом компактного автомобіля та виводить цілий сегмент на абсолютно новий рівень.  В 2011 році автомобіль отримав престижну нагороду в області дизайну   iF Product Design Award. Вже в наступному році Picanto отримує нагороду на ще одному дизайнерському конкурсі Red Dot Design Awards в категорії  «Дизайн продукту». Ця нагорода свідчить про те, що на сьогоднішній день все більше людей надають перевагу компактним автомобілям.

 

Особливості екстер'єру. Автомобіль KIA Picanto має досить змістовний і сміливий дизайн, а акцент зроблено на спортивному характері. Ознаками спортивного дизайну є стрімкість та стійкість, що чудово підкреслюються за допомогою широких порогів та атлетичних колісних арок. Завдяки своїм маленьким розмірам автомобіль стане прекрасною знахідкою для жителів великих міст.

 

Втілення сучасних дизайнерських рішень в салоні автомобіля. Інтер'єр автомобіля має безліч рішень подібних до салоному моделі Rio.  Від так званого старшого брата, КІА Picanto отримав панель приладів. Також дуже схожа центральна консоль, яка складається з двох зон. В верхній зоні розміщена панель управління аудіо системою, а в нижній частині – панель управління клімат-контролем. Цей автомобіль об'єднав в собі на перший погляд дві не сумісні характеристики - компактні розміри і при цьому достатню місткість. В салоні спокійно можуть розміститися 4 людини. Також тут є дуже багато місць для різноманітних дрібниць і питання, куди покласти телефон чи окуляри, взагалі не виникає. 

Функціональні можливості КІА Picanto. Хетчбек КІА Picanto оснащено великою кількістю різноманітних опцій, які в більшості випадків притаманні лише для автомобілів вищого класу, зокрема залежно від комплектації модель може мати сім подушок безпеки, кнопку запуску двигуна, підігрів сидінь, зовнішні дзеркала з підігрівом та електроприводом, паливозберігаючу технологію ISG та багато чого іншого. Завдяки технічним можливостям автомобіля, Ви будете почувати себе на дорозі комфортно і впевнено.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ KIA PICANTO 

Ціна 365 050 грн.

  • Об'єм двигуна 1.2
  • Привід 2WD
  • Коробка передач 4AT
  • Кількість дверей 5
  • Потужність двигуна 85 к.с.
  • Змішаний цикл витрати 5.2 л
  • Тип палива Бензин
  • Швидкість розгону до 100 км 13.4 с

*Ціни на автомобілі Kia вказані з врахуванням ПДВ станом на 02.07.2017. Продавець залишає за собою право змінювати ціну.

 

**Під вигодою мається на увазі різниця від зниження ціни на автомобілі Kia 2016 року випуску в порівнянні з цінами станом на переддень до 02.07.2017 року. Конкретний розмір вигоди залежить від моделі та комплектації.

поделиться

Другие

Разработка и поддержка ADS group