ВІДТЕПЕР 5 РОКІВ ГАРАНТІЇ

НА АВТОМОБІЛІ MITSUBISHI ВІДТЕПЕР ДІЄ 5-ТИ РІЧНА ГАРАНТІЯ

 

 

Компанія «Ем Ем Сі Україна», офіційний дистриб'ютор Mitsubishi в Україні, оголосила про збільшення терміну дії заводської гарантії на весь модельний ряд Mitsubishi (за винятком гібридної моделі Outlander PHEV). Тепер він складатиме до 5-ти років, повідомляє прес-служба компанії.

Протягом перших 24-х місяців з моменту поставки автомобіля першому покупцеві, тобто з дати початку гарантії, зазначеного в Меморандумі про реєстрацію сервісної книжки, гарантія надається без обмежень за пробігом. У період 36-ти місяців, що залишаються до завершення Гарантійного строку, гарантія надається, якщо пробіг машини не перевищує 100 тисяч кілометрів.

Нововведення є черговим кроком MITSUBISHI MOTORS назустріч Клієнтам в Україні та засвідчує цілковиту впевненість виробника у своїй продукції. Як підкреслюють в прес-службі ТОВ «Ем Ем Сі Україна», збільшення строку гарантії має на меті подальше зростання лояльності Клієнтів до бренду та офіційного сервісу, та є частиною масштабних завдань дистриб'ютора Mitsubishi в Україні із забезпечення ефективної взаємодії Клієнтів та виробника.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group