Інтелектуальний кросовер з вигодою до 70 670 грн

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Тримайте все під контролем з новим Nissan X-Trail. Інтелектуальні системи Nissan Intelligent Mobility допоможуть вам контролювати навколишнє оточення і завжди бути в курсі того, що відбувається навколо.

ЗАХОПЛЮЮЧЕ КОМФОРТНИЙ

Насолодитися зоряним небом або зігрітися після ночі на природі? У будь-якій пригоді ви можете покластися на свій позашляховик Nissan X-Trail. Щоб створити анатомічні крісла Zero Gravity, інженери Nissan звернули свій погляд в космос. Відтворюючи розслаблену позу людини в невагомості, вони спроектували передні крісла з всебічною підтримкою хребта і спеціальними вставками, щоб поліпшити кровообіг і рівномірніше розподілити тиск тіла по поверхні крісла. Ви будете відчувати більше комфорту і менше втоми навіть в довгих поїздках.

ДИЗАЙН

Поєднання можливостей повного приводу і яскравого, преміального дизайну нового Nissan X-Trail роблять цей кросовер справжнім витвором мистецтва.

Ви можете самі переконатися в тому, що Nissan X-Trail здатен покорити і заміську трасу і жахливе бездоріжжя завітавши до нас на тест-драйв у дилерський центр Автомир Nissan, що знаходиться на Немирівському шосе 94В. Запис доступний за телефоном 067 430 06 09

КОММЕНТАРИИ

Добавить комментарий


Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля

Сообщение отправлено! Вскоре с Вами свяжется наш менеджер.

Не все поля заявки были заполнены, запрос НЕ осуществлен!

КОШИК

ТОВАРІВ ДОДАНО (0)

Поле обязательное к заполнению

Поле обязательное к заполнению

Поле обязательное к заполнению