Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Не експериментуйте зі своїм авто, довірте професіоналам.

Станції технічного обслуговування «Автомир» надають послуги з діагностики, ремонту та обслуговування легкових автомобілів, комерційного та малотоннажного транспорту. Своєчасна діагностика автомобіля, як відомо, дозволяє зекономити гроші та подовжити термін експлуатації Вашого авто. Спеціалісти нашого центру працюють на сучасному обладнанні та використовують у своїй роботі комплексний підхід до виявлення несправностей.

Ремонт автомобілів усіх марок у Вінниці: беремося за будь-які роботиУ нас можна замовити ремонт автомобілів будь-якої складності. Ми ремонтуємо:
● Двигуни, навісне обладнання та супутні системи. Займаємося поточним ремонтом та капітальним (перебирання ШПГ, розточування циліндрів в ремонтний розмір та ін.).● Коробки і трансмісії. У сервісі є фахівці з МКПП, АКПП і варіатором. Вирішуємо будь-які проблеми з роботою повного приводу.● Кузов. Пропонуємо роботи будь-якої складності: від беспокрасочного видалення вм'ятин по технології PDR, до заміни рами або відновлення геометрії кузова на стапелях.● Електрику. У сервісі є сканери дилерського рівня для комп'ютерної діагностики і перепрошивки ЕБУ. Грамотні електрики усунуть будь-яку проблему з вашим авто, аж до заміни проводки в машині після загоряння в моторному відсіку або утоплення.● Підвіску і ходову: заміна важелів, стійок, сайлентблоков, гальмівних дисків, перебирання супортів тощо.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Для автомобілів усіх марок після закінчення гарантії ми розробляємо індивідуальні плани ТО з урахуванням стану авто, пробігу, умов експлуатації та інших факторів.
Надаємо послуги шиномонтажу, є стенд регулювання розвалу / сходження тощо.
Вартість ТО залежить від моделі машини, номери технічного обслуговування, додаткових послуг і ряду інших чинників. Ціну послуг уточнюйте у наших менеджерів.

Перевірка авто перед покупкою

Кузов

Перевірка геометрії кузова та діагностика лакофарбового покриття

Двигун і КПП

Виявлення сторонніх шумів
Визначення стану та зносу опор, герметичності агрегатів

Технічні рідини

Перевірка рівнів і стану гідравлічних, амортизаційних, гальмівних та низькозамерзаючих рідин

Салон

Перевірка ременів безпеки
Діагностика стану салону автомобіля
Діагностика системи обігріву і кондиціонування

Ходова і підвіска

Перевірка цілісність амортизаторів і пружин
Перевірка стану сайлентблоків, пиляків ШРУСа

Електрообладнання

Діагностика електронних блоків управління
Стану акумуляторної батареї, стартера і генератора

Фільтра

Перевірка стану масляного, повітряного, паливного та салонного фільтрів

Колеса

Виявлення дисбалансу коліс
Виявлення наявності порушень геометрії
Визначення ступеня зносу гуми та стану дисків

Юридична перевірка

Перевірка VIN-коду, перевірка автомобілів на кредит, заставу, по базі страхових випадків

Оцінка автоексперта

Тестова поїздка
Заключна оцінка автоексперта щодо стану автомобіля

Послуги сервісних центрів

1. ДіагностикаКомплексна діагностика усіх систем автомобіля – стану технічних рідин, діагностика двигуна, перевірка системи охолодження запалювання, рульового управління, гальмівної системи; огляд двигуна і АКБ2. Планове ТОПроведення всього комплексу сервісних робіт, що включаються в технічне обслуговування – 1, технічне обслуговування – 2, а також підготовка автомобіля до зміни експлуатаційних умов3. Кермове управлінняКомплекс сервісних операцій, що направлені на виявлення механічних пошкоджень та заміну зношених частин системи кермового управління, розвал-сходження осей4. ДвигунШирокий спектр сервісних операцій, що спрямовані на виявлення сторонніх шумів, а також на заміну фільтрів, опор, датчиків, сальників, ланцюга ГРМ; діагностика вихлопної системи5. ТрансмісіяСервісні операції, що стосуються роботи механічної, автоматичної та роботизованої коробок передач, починаючи з виявлення несправностей і заміни опор, ШРУСів до заміни оливи коробок передач, редукторів. Ремонт карданного валу6. Гальмівна системаКомплекс сервісних операцій, що спрямовані на виявлення і ліквідацію неполадок в роботі гальмівної системи, збереження цілісності вузлів і агрегатів7. Паливна системаСпектр сервісних дій, що об’єднані метою збереження чистоти елементів паливної системи, а також заміна її складових для правильного функціонування8. Клімат контрольКомплексне обслуговування системи кондиціонування та опалення (перевірка, заправка, дезінфекція).9. Ходова частинаДіагностика та усунення зношених та механічно пошкоджених агрегатів ходової частини ( амортизаторів, важелів, сайлентблоків, маточини)10. ШиномонтажСезонна заміна шин згідно погодних умов та надання послуги зберігання комплектів шин у спеціальному приміщенні згідно вимог11. Система охолодженняДослідження стану і заміна пошкоджених агрегатів системи охолодження для забезпечення злагодженої системи пониження температури двигуна12. ЗчепленняДіагностика усіх вузлів та комплексів зчеплення, їх заміна і налагодження роботи тросів, циліндрів, вилки зчеплення13. ЕлектрикаКомп’ютерна діагностика та заміна акумуляторних батарей, ремонт стартера, генератора, додаткових вузлів та блоків управління14. Додаткове обладнанняСервісні операції, що спрямовані на встановлення та налагодження роботи додаткового обладнання (сигналізація, ксенон, паркувальні радари, акустика)15. АвтохіміяДопомога у підборі та заливки технічних рідин – змивачів, олив, масел, автокосметики, присадок та дистильованої води16. Тонування і бронювання