Викуп авто
Обмін на новий
Професійна оцінка

КОМІСІЙНИЙ ПРОДАЖ АВТО

Комісійний продаж авто - це ефективний та простий спосіб продати свій автомобіль без зайвих клопотів. Ми виступаємо посередниками між вами, як продавцем, та потенційними покупцями. Наша комісійна площадка знаходиться в центрі уваги автомобільного ринку, що дозволяє максимально ефективно реалізувати ваш авто.

Максимальна вигода

Ми знаємо ринкові реалії та ціни на автомобілі, тому можемо встановити оптимальну ціну продажу вашого транспортного засобу. Ми прагнемо максимально задовольнити ваші очікування та забезпечити максимальний прибуток від продажу.

Вигідна презентація

Знаємо, як привернути увагу покупців. Ваш автомобіль буде представлений в найкращому світлі, завдяки професійному опису, високоякісним фотографіям та детальній інформації про технічний стан

Мінімальні зусилля

Вам не потрібно докладати надмірних зусиль та часу на продаж автомобіля. Ми візьмемо на себе всі складнощі процесу - зустрінемо клієнтів, організуємо тест-драйви та проведемо переговори.

Прозорість та безпека

Весь процес продажу відбувається у відповідності до законодавства, а ваші інтереси захищені. Ми забезпечимо чесні та прозорі умови угоди, а грошові кошти будуть надійно перераховані на ваш рахунок.

Ми пропонуємо:

  Повний перелік послуг з придбання або продажу Вашого авто в одному місці!
  Увесь комплекс передпродажних робіт
  Додаткове залучення потенційних покупців до Вашого авто

Комісійний продаж авто: зручно і просто

залишайте заявку для уточнення деталей

Комісійний продаж авто: зручно і просто

залишайте заявку для уточнення деталей

АВТОВИКУП

Це швидкий та зручний спосіб продати свій автомобіль без зайвих клопотів. Ми готові придбати ваше авто за гроші, забезпечуючи максимальну зручність та надійність угоди.

Як працюємо:
Крок 1: Заявка. Починається все з того, що ви зв'язуєтеся з нами, залишаючи заявку на нашому сайті або зателефонувавши за вказаним номером. Ми негайно реагуємо на ваше звернення та домовляємося про зручний для вас час для особистої зустрічі.
Крок 2: Експертна оцінка. На зустрічі наші досвідчені експерти проводять оцінку вашого автомобіля. Вони аналізують його технічний стан, комплектацію та ринкові умови. Беруться до уваги індивідуальні особливості транспортного засобу. Завдяки цьому ми встановлюємо максимально справедливу та конкурентну ціну, яка вас влаштовує.
Крок 3: Оформлення угоди. Після оцінки авто і узгодження ціни, ми оформляємо угоду про викуп вашого автомобіля. Угода проводиться у відповідності з чинним законодавством, забезпечуючи вам максимальний рівень безпеки та надійності.
Крок 4: Грошова виплата. Після підписання угоди вам належить отримати грошову виплату. Наша команда негайно перераховує згодовану суму на ваш рахунок або видає вам готівку - обирайте той варіант, який вам зручний.

  Швидкий процес продажу - продаж автомобіля займає всього кілька годин.
  Максимально справедлива ціна за ваш автомобіль.
  Прозорі умови та документальне оформлення
  Без зайвих клопотів і непотрібних витрат.

Викуп Вашого авто: швидко і легко

залишайте заявку для уточнення деталей

Викуп Вашого авто: швидко і легко

залишайте заявку для уточнення деталей

TRADE-IN

Програма передбачає комплекс послуг по обміну старого автомобіля на новий автомобіль з пропонованого в автосалонах нові авто 

Illustration
 • Справедлива ціна

 • Економія часу

 • Прозорий процес викупу

 • Простота оформлення

Переваги використання програми в Автомир:

● в Трейд-ін приймаються автомобілі всіх брендів;● істотна економія часу та відсутність незручностей пов’язаних з реалізацією та переговорами з потенційними клієнтами Вашого автомобіля;● легальність та прозорість угоди;● відсутність грошових витрат при продажі: реклами в ресурсах, оренда місця на авторинку, витрат на передпродажну підготовку та миття автомобіля перед презентацією клієнтам і т.д.;● всі турботи, пов'язані з документальним переоформленням автомобіля, будуть здійснюватися при посередництві автосалону;● не потрібно чекати продажу Вашого автомобіля, щоб за виручені кошти придбати новий. Відразу після переоформлення Ви стаєте власником нового автомобіля Fiat;● Ви не ризикуєте стати жертвою шахраїв при продажі свого автомобіля на авторинку або за оголошенням.• Можливість отримання оплати безготівковим розрахунком і т.п.

Cтаньте його власником

Швидко, легко, просто

Вас цікавить...*

Дякуємо Вам!

Незабаром наш менеджер з Вами зв'яжеться!

Can't send form.

Please try again later.

Автовикуп: Швидко, Просто та Вигідно
Ви хочете продати свій автомобіль, але не хочете витрачати драгоцінний час на пошук покупців та складні процедури продажу? Ми маємо рішення для вас - автовикуп!
Що таке автовикуп?
Автовикуп - це швидкий та зручний спосіб продати свій автомобіль без зайвих клопотів. Ми готові придбати ваше авто за гроші, забезпечуючи максимальну зручність та надійність угоди.
Переваги автовикупу:
Швидкість: Ми розуміємо, що ваш час дорогого коштує. Тому пропонуємо миттєву оцінку вашого авто та негайну грошову виплату. Ви зможете продати свій автомобіль всього за декілька годин!Зручність: Забудьте про надокучливі оголошення та марно витрачений час на зустрічі з невизначеними покупцями. Наша команда експертів забезпечить професійне оцінювання та оформлення угоди, звільнивши вас від зайвих клопотів.Максимальна Вигода: Ми пропонуємо конкурентні ціни та готові заплатити справедливу вартість за ваш автомобіль. Ми досліджуємо ринок та враховуємо всі фактори, що впливають на ціну авто.Прозорість: Наша команда працює відкрито та чесно. Ми детально пояснимо умови угоди та надамо всю необхідну інформацію, щоб ви могли прийняти своє рішення.

Продайте свій автомобіль легко та швидко, скориставшись послугою автовикупу. Зверніться до нас зараз, і ми допоможемо вам отримати найвигіднішу угоду за вашим автомобілем. Не втрачайте час, продавайте свій автомобіль зі задоволенням та вигодою!
Не витрачайте зайвого часу та зусиль на продаж автомобіля. Зверніться до нас, і ми забезпечимо швидкий та вигідний автовикуп вашого авто