Підтримка
Взаємодопомога
Відповідальність

приєднуйся до сім'ї "Автомир"

Відкриті вакансії

Illustration

Автослюсар

Детальніше
Illustration

Автоелектрик

Детальніше
Illustration

Автомаляр

Детальніше
Illustration

Продавець авто

Детальніше
Illustration

Приймальник замовлень

Детальніше
Illustration

Системний адмністратор

Детальніше

Інформація для студентів

Якщо ви випускник або студент, який бажає розпочати успішну кар’єру у великій та надійній компанії, роботі якої довірять, компанії, яку обирають успішні люди - тоді приєднуйтесь до програми стажувань Групи компаній "Автомир", і ми забезпечимо Вам численні можливості для зростання.

Резерв

Якщо Ви хороший спеціаліст, маєте досвід роботи або велике бажання працювати у нашій компанії, але зараз не має відкритої вакансії – це не привід засмучуватися! У нас працює кадровий резерв, тому сміливо надсилайте Ваше резюме – і ми Вас запросимо на співбесіду відразу, як у нас відкриється вакансія по Вашій спеціальності!

Почніть створювати майбутнє вже сьогодні в Групі компаній АВТОМИР!

Подавайте резюме уже зараз

Прикріпіть резюме

Дякуємо Вам!

Незабаром наш менеджер з Вами зв'яжеться!

Can't send form.

Please try again later.

Відмітна особливість Групи компаній - розбудова корпоративної культури, квінтесенцію якої висловлюють цінності:● лідерство● відповідальність● репутація● відкритість● командна праця.
Ми пропонуємо:● Офіційне працевлаштування● Корпоративні виїзди та тімбілдінг● Конкурентоспроможна заробітна плата● Оплата відпусток і лікарняних відповідно до ЗУ● Корпоративний мобільний зв'язок● Особливі умови для співробітників на придбання автомобіля і сервісне обслуговування● Новорічні подарунки для дітей співробітників● Знижки від компаній-партнерів на товари і послуги
Навчання і розвиток:● Програми навчання для нового співробітника та програма менторства● Система виробничого навчання● Можливість професійного розвитку для кожного● Школа внутрішнього резерву

Якщо ви активний, цілеспрямований та готовий розділити наші цінності, зацікавлені в роботі в процвітаючій компанії, прагнете реалізувати свій потенціал - ласкаво просимо до «Автомир»!