Автомир Вінниця
Автомир Вінниця
Ми пишаємось нашою історією та нашими колегами

Ми пишаємось нашою історією та нашими колегами

1

2006

Реєстрація першої компанії

Компанія «Автомир Вінниця» отримує статус офіційного дилера Mitsubishi Motors в Вінницькій області та забезпечує усестороннє обслуговування автовласників та любителів бренду Mitsubishi.

2

2007

Дилерські центри Kia та Ford

Підписано контракт і отримання статусу офіційного дилера Кіа та Ford. Запуск роботи дилерських центрів та перші продажі комерційних автомобілів.

3

2008

Розширення портфелю брендів

Отримання ексклюзивного статусу дилера автомобілів, мотоциклів, водо моторної та силової техніки Honda у місті Вінниця та Вінницькій області.

4

2009

Автомир Колор Центр

Відкриття і офіційний запуск в роботу малярно-рихтувального комплексу, що оснащений професійним обладнанням і розширеною палітрою автомобільних фарб.

5

2009

Дилерський центр Nissan

Компанія ТОВ "Медікор" отримала ексклюзивне реалізації автомобілів Nissan, а також отримала статус офіційного сервісного центру у м.Вінниці та Вінницькій області.

6

2012

Відкриття салону Citroen

Компанія «ТД Автоцентр Поділля» стає офіційним дилером та авторизованим сервісним центром бренду Citroen.

7

2013

Доступна садова техніка

Доступна садова техніка

Отримання статусу офіційного дистриб’ютора продукції STIHL та VIKING у Вінниці. Фірмовий магазин «СадЦентр» надає послуги як у сфері продажу так і у сфері сервісу та ремонту садової техніки.

8

2014

Hyundai Центр Вінниця

Відкриття дилерського центру і авторизованого сервісної станції бренду Hyundai. З тих пір мешканцям міста Вінниці та Вінницької області мають змогу ближче познайомитися з автомобілями даного бренду.

9

2015

Концептуальний дилерський центр Nissan

Відкриття сучасного центру на базі ТОВ "Медікор". Концептуальний дилерський центр надає широкий спектр послуг з продажу, обслуговування автомобілів Nissan та забезпечення оригінальними аксесуарами.

10

2015

Участь у КІА Драйв Тур

Наша компанія прийняла естафету, взявши участь у Всеукраїнському випробуванні автомобілів КІа в рамках глобальної ініціативи корпорації Kia Motors.

11

2016

Перший ювілей

Грандіозне святкування 10-ти річчя Групи Компаній «Автомир» з виступом гурту ONUKA та безлічі тематичних зон розваг для дорослих і дітей.

12

2016

ЗS центр Ford

Відкриття сучасного і концептуального дилерського центру Ford. Компанія «Автовінн» стає ексклюзивним представником «Winner» у Вінницькій області.

13

2016

Підкорення Говерли

Work hard – party hard! З таким дивізом ми підкорювали одну з найгарніших перлин наших Карпат – гору Говерлу. Гарна компанія і свіже повітря!

14

2016

Nokian Tyres, Vianor та програма лояльності «Автомир»

Заключення договору партнерства та включення у всесвітню мережу шинних центрів Vianor, що заснована компанією Nokian Tyres. Розроблення і впровадження власної програми лояльності, що дає можливість економити на послугах сервісного обслуговування

15

2016

Пофутболимо разом?

Підтримка збірної школи с. Вінницькі хутори по футболу. Ми долучились до гарної справи – підтримати спортивні ініціативи молоді. Багато адреналіну і гарні новенькі спортивні форми для дівчачої та хлопчачої збірної по футболу

16

2017

Дилерство Fiat

Компанія «Медікор» стає офіційним дилером бренду Fiat та Fiat Professional у Вінницькій області. Започаткування роботи відділу корпоративних продаж.

17

2017

Закрутка по – Вінницьки. Соточка

Компанія «Медікор» стає офіційним дилером бренду Fiat та Fiat Professional у Вінницькій області. Започаткування роботи відділу корпоративних продаж.

18

2017

Майстер Дакару

Наші менеджери взяли участь у Всеукраїнському позашляховому off-road турі світової зірки ралі Хіроші Масуока та здійснили показові заїзди на спеціально підготованій екстремальній трасі на Mitsubishi Pajero Sport.

19

2018

Благодійний забіг

Меценатська участь наших компаній у благодійному забігу «Чужих дітей не буває», що організований Громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», та мало на меті організацію відпочинку для дітей з Луганської та Донецької областей у Всеукраїнським об’єднанням у таборі «Подільський Артек».

20

2018

Відділ Trade – In

Розроблення і впровадження основних принципів роботи даного відділу, що дає змогу реалізувати автомобілі з пробігом, при цьому кожне авто проходить комплексну перевірку на наших сервісних центрах і має підтверджену історію обслуговування.

21

2018

Місіс Вінниця

Спонсорська участь у конкурсі краси "Місіс Вінниця 2018" в якості ексклюзивного автомобільного партнера.

22

2018

Концептуальний центр Mazda

Компанія «Автомир М» стає ексклюзивним дилером, таким чином стає центром продажу, обслуговування та дистриб’ютором оригінальних запчастин та аксесуарів для автомобілів бренду Mazda.

23

2018

Подільський зоопарк

Компанія приймає участь у суспільному житті міста Вінниці та виступила спонсором у будівництві просторого вольєра для сурикатів та офіційне відкриття до Дня захисту дітей.

24

2019

Французька весна

Отримання контракту від компанії «Пежо Сітроен Україна» на дилерство Peugeot та введення в портфель компаній нового автомобільного бренду.

25

2021

Концептуальний центр Hyundai

Запуск нового ЗS центру, що відповідає високим Стандартам Hyundai Motor Company та буде здійснювати продаж і обслуговування електромобілів.

26

2022

Концептуальний центр Volvo

Абсолютно новий автосалон з дотриманням високих стандартів та цінностей скандинавського бренду Volvo

27

2022

Концептуальний центр MG

Британська класика з багатьолітньою історією уже у нашому місті!

28

2022

Стратегічні рішення

Прийнято рішення стратегічної розбудови автомобільного містечка з широкою і функціональною інфраструктурою для продажу та обслуговування автомобілів

КАР'ЄРА
Приєднуйтесь до великої сім'ї "Автомир"